Klasa 2.

Klasa 1

Integracyjna klasa druga to trzech ośmioletnich chłopców: Dorian, Borys i Wiktor, którymi opiekuje się pani Krysia.

nauczycielki Krystyna Waś

Każdy z uczniów ma inne zainteresowania i potrzeby, zawsze jednak znajdujemy wspólne tematy i trzymamy się razem. Chłopcy są otwarci na nowe znajomości i wspólne przygody. Realizowany program edukacyjny pozwala chłopcom doświadczać radość indywidualnego uczenia się oraz pracy w grupie. Każdy dzień to poznawanie siebie i świata, nauka samodzielności, organizacji swojej pracy oraz współpracy z innymi, stosowania się do szkolnych zasad. Każdy pracuje we własnym tempie i wg swoich możliwości.

Jako wychowawca stwarzam chłopcom optymalne warunki nauki poprzez indywidualne podejście do ucznia. Staram się w każdym dziecku dostrzec dobro, aby czuło się akceptowane i potrzebne. Klasa jest wyjątkowa i magiczna.

Oprócz zajęć wynikających z realizacji podstawy programowej chłopcy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności na wycieczkach, warsztatach, białej szkole oraz zajęciach takich jak: szachy, chefik, programowanie, j.niemiecki, robotyka, z native spikerem i Dziadkiem Bachem.