Zespół profesjonalistów dbających o prawidłowy rozwój i szczęśliwe dzieciństwo

Dyrekcja

W Integracyjnej Szkole Podstawowej Mokronosek łączymy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firm i inwestycji oraz profesjonalne przygotowanie pedagogiczne i w zarządzaniu oświatą. Odkrywamy potencjał u każdego dziecka.

Bohdan Tomaszewski dyrektor

Bohdan Tomaszewski

Polskie morze i góry to miejsca, gdzie najchętniej spędza czas wolny. Ceni sobie lojalność, pracowitość i dobre serce.

Dyrektor Zarządzający
Określa wizję i strategię rozwoju Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola Mokronosek i Mokronosek 2 oraz Niepublicznej Integracyjnej Szkoły Podstawowej Mokronosek. Odpowiada za finanse i inwestycje. Jako instruktor sportowy i trener organizuje w Mokronosku międzyprzedszkolne zawody sportowe, spartakiady oraz wyjazdy na obozy narciarskie dla uczniów i wychowanków.

Mam osobiste doświadczenie z dzieckiem niepełnosprawnym. Dlatego wiem, z jakimi problemami borykają się rodzice chorych dzieci i jak ważna jest integracja.

Violetta Japa

Uważa, że dobrze spędzony czas to wizyta w teatrze. Lubi być zajęta.

dyrektor, instruktor teatralny

Stawia na jakość w edukacji. Ceni sobie bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Wierzy, że talenty można odkrywać  w każdym wieku.

Jestem optymistką. Pozytywna motywacja pozwala mi owocniej pracować, zarażać innych ciekawymi pomysłami i realizować marzenia.

Szkoła Podstawowa MOKRONOSEK – kadra

Szkoła Podstawowa Mokronosek mieści się przy ul. Wrocławskiej 22 w Mokronosie Górnym, gm Kąty Wrocławskie.

Magdalena Michalowska fizjoterapeuta

Magdalena Michałowska

Aktywnie spędza wolny czas na basenie, rowerze, snowboardzie.

pedagog specjalna w klasie 3.

Opiekunka Samorządu Uczniowskiego i Biblioteki szkolnej. Prowadzi zajęcia gimnastyczne, które przybierają formę aktywnej zabawy.

Stawiam na przyjazne relacje między dziećmi. To je mobilizuje do udziału w zajęciach i dobrze wpływa na ich rozwój psychomotoryczny.

Marzena Skrzydlowska nauczycielka

Marzena Skrzydłowska

Lubi film, muzykę, bieganie, snowboard.

wychowawczyni klasy 3 i lektorka j. angielskiego w klasach 1-3
Jest wychowawcą klasy 3. Prowadzi język angielski w klasach 1-3.

„Dob­ry wycho­waw­ca, który nie wtłacza  a wyz­wa­la, nie ciągnie a wzno­si, nie ug­niata a kształtu­je, nie dyk­tu­je a uczy, nie żąda a za­pytu­je…”

Janusz Korczak.

Oksana Dzyndra fizjoterapeuta

Oksana Dzyndra

Kocha góry. Lubi siłownię i fitness. Interesuje się masażem leczniczym.

wychowawczyni klasy 1.

Wychowawczyni klasy 1.

Podczas zajęć, dzieci często wykorzystują moje umiejętności językowe, chętnie ucząc się nowych słówek w języku rosyjskim.

Krystyna Waś

Matka dwóch dorosłych córek. Pedagog z zamiłowania. Harcmistrzyni.

nauczycielka

Wychowawczyni klasy 2.

Radość sprawia mi uśmiech na twarzy bliskich oraz wychowanków. Zangażowanie w pracę z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi nauczyły mnie samodzielności, odpowiedzialności, rzetelności a także cierpliwości.

Terapeuci i instruktorzy

Otaczamy opieką wszystkie dzieci, szczególnie te z poważniejszymi zaburzeniami rozwoju i niepełnosprawnością. Współpracujemy z wychowawcami, rodzicami i ośrodkami terapeutycznymi.

BartlomiejRutkowski

Bartłomiej Rutkowski

Lubi podróże małe i duże. A także dobrą książkę, sport, muzykę jazzową i kino.

instruktor szachowy
Prowadzi zajęcia szachowe w szkole Mokronosek.

Wachlarz możliwości w szachach jest nieskończony, a rzeczywistość nie jest jednoznacznie określona. W takich warunkach, wybór posunięcia nie może się opierać wyłącznie na kalkulacji wariantów.

AgnieszkaOstrowska-Sroka

Agnieszka Ostrowska-Sroka

Absolwentka Wydziału Chemii Politechniki Wrocławskiej, prywatnie mama dwóch dziewczynek (12 i 6 lat).

Prowadzi zajęcia Chefik 1. klasie
W szkole Mokronosek prowadzi zajęcia Chefik.

Monika Nawrocka Pawlak

Uwielbiam patrzeć w morze i słuchać jak pięknie szumią fale. Lubię tańczyć i spędzać aktywnie czas z rodziną. Mam dwójkę dzieci.

Instruktor robotyki
Prowadzi zajęcia robotyki.

Agata Stokłosa

Miłośniczka koncertów, kotów i zapachu kawy.

psycholog

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

J.Korczak

Karolina Jarosz

Lubi podróże, spotkania w gronie przyjaciół, jazdę na rowerze.

logopeda, pedagog wczesnoszkolny, oligofrenopedagog

Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy.

Ewa Fijoł sekretarka przedszkole Mokronosek

Ewa Fijoł

Lubi podróże, basen, kino. Mama 6-letniego Krystiana.

sekretarka

Obecnie przebywa na urlopie wychowawczym.

Zajmuje się obsługą sekretariatu, sprawami administracyjnymi oraz naliczaniem opłat.

KingaWojnarowska

Kinga Wojnarowska

Wielbicielka aktywnego spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Miłośniczka książek oraz siatkówki.

Nauczycielka prowadząca klasę 1

Przebywa na ciągłym zwolnieniu lekarskim.

Dzieci są jak motyle na wietrze.
Niektóre potrafią latać wyżej niż inne,
ale każde z nich lata najlepiej jak może.
Po co więc porównywać je do reszty?
Każde jest inne.
Każde jest wyjątkowe.
Każde jest piękne.
karolinatwardowska-kovacs

Karolina Twardowska-Kovacs

Uwielbia polskie morze. Jej pasją od dzieciństwa jest taniec. Kocha zwierzęta. Za najważniejsze wartości uważa zdrowie i szczęście rodzinne.

Nauczycielka wspomagająca w klasie 1

Przebywa na ciągłym zwolnieniu lekarskim.

Pedagog specjalny w klasie 1, nauczyciel wspomagający; nauczyciel języka angielskiego w klasie 1.

„Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali” Jan Paweł II.

Karolina Wróbel nauczycielka

Karolina Wróbel

Mama Hani. Wolny czas spędza fotografując lub szyjąc

psycholog szkolny

Obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim.
Zajmuje się opieką psychologiczną.

Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, pomagając mu rozwijać jego mocne strony.